KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14177402
nr 1417 7402
Caroline Grinda Christensen
(1925-2014), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad -86, Anemoner. Olja på duk, 64x52, yttermått inklusive ram: 70x58 cm
Caroline Grinda Christensen, svensk konstnär född 1925, död 2014.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 6 september 2021
kl 19:51:12
600 kr
1.500 kr
2.000 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
Caroline Grinda Christensen
Läs mer om Caroline Grinda Christensen